Podcast 001. Seksuolog czyli kto?

Podcast 001. Seksuolog czyli kto?

W końcu się na to zdecydowałam! Chociaż pomysł o tworzeniu podcastu chodził za mną już od jakiegoś czasu ciągle znajdowałam sobie milion wymówek, żeby tego nie robić…

Niedawno ktoś powiedział mi “Lubię Ciebie słuchać. Serio, to co mówisz o seksie zmienia moje myślenie”. I to mnie ruszyło. Pomyślałam.. no dobra, mogę mówić do jednej osoby, a co by było, gdyby usłyszała to nie jedna, a dziesięć osób? Czy też odczułyby zmianę?

Tak oto doszłam do punktu, w którym chcę nagrywać, mimo tego, że trochę się wstydzę i krępuję. Mimo tego, że nie mam czasu. Mimo tego, że życie jest nieobliczalne i nie wiem na ile starczy mi siły, energii czy pomysłów na mówienie.

Oto więc oddaje w wasze ręce pierwszy, króciutki odcinek podcastu “MamaSeksuolog – o seksie dla rodziców” 🙂 a w nim wyjaśniam kim właśnie jest ten seksuolog i zachęcam: wybierajcie swoich specjalistów, lekarzy, terapeutów z uwagą. Naprawdę nikt z osób posiadających rzetelne wykształcenie nie obrazi się za to, że zapytacie o dyplomy i szkoły, które skończył.

Podcast Mama Seksuolog

Podcast Mama Seksuolog ma stanowić dla was realną wartość! Dlatego jeśli są jakieś tematy, o które chcecie mnie zapytać śmiało piszcie 🙂

A kolejny odcinek podcastu – już w weekend! A w nim opowiem o tym dlaczego i o co pary się zwykle kłócą.

Comments

comments

About Author

Karolina Piotrowska

Pomagam ludziom zrelaksować się i odpocząć. W spokoju zdecydowanie łatwiej jest zauważyć jak wiele mamy powodów do radości i zadowolenia. Z wykształcenia jestem psychologiem, szczególnie interesuje mnie neuropsychologia i seksuologia. Niezwykła więź między umysłem a ciałem oraz naszymi myślami i emocjami. Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną!

Related posts

X