10 ciekawostek o penisach

10 ciekawostek o penisach

Myślisz, że wiesz wszystko o penisie? Przeczytaj tych kilka informacji i sam przyznaj – o tych rzeczach nie miałeś pojęcia!

Ciekawostki o penisie

1. Prawie 65% mężczyzn, którzy poddali się operacyjnemu powiększeniu prącia są niezadowoleni z efektów

2. U większości mężczyzn lewe jądro wisi niżej

3. Erekcja nie zawsze oznacza seksualne podniecenie. Wzwód może wystąpić również w sytuacji dużego napięcia, stresu, przy przepełnionym pęcherzu oraz… z przerażenia. Naturalne są też nocne erekcje, najtwardsze zdarzają się w czasie głębokiej fazy snu.

4. Udokumentowano 80 przypadków mężczyzn z podwójnym prąciem. Organy były umiejscowione jeden obok drugiego lub jeden nad drugim, mężczyźni Ci byli bezpłodni.

5. Impotencja jest przyczyną do rozwodu w 24 stanach USA. Jednocześnie na różnego rodzaju zaburzenia erekcji cierpi ok.34% Amerykanów między 40 a 70 rokiem życia.

6. Naukowcy twierdzą, że po dniu spędzonym z partnerką podczas wieczornego seksu z nią mężczyzna będzie miał znacząco mniej spermy, niż gdyby dzień spędzili osobno

7. Każde 10 kilo nadwagi sprawia, że penis wydaje się być o ok. 1cm mniejszy! oto dobry powód, by zacząć się odchudzać!

8. 28% mężczyzn uważa, że zbyt szybko osiąga orgazm

9. Przeciętny mężczyzna ma wytrysk 7200 razy w ciągu życia ( z czego ok. 2000 razy pochodzi z masturbacji), nasienie w czasie wytrysku osiąga zwykle prędkość 28 mil na godzinę

10. Mężczyźni mają największe penisy ze wszystkich naczelnych. Największy penis wśród wszystkich zwierząt należy do płetwala błękitnego i ma 11 stóp długości

Comments

comments

About Author

Karolina Piotrowska

Pomagam ludziom zrelaksować się i odpocząć. W spokoju zdecydowanie łatwiej jest zauważyć jak wiele mamy powodów do radości i zadowolenia. Z wykształcenia jestem psychologiem, szczególnie interesuje mnie neuropsychologia i seksuologia. Niezwykła więź między umysłem a ciałem oraz naszymi myślami i emocjami. Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną!

Related posts

X