Akademia Seksualnej Mamy – zadbaj o swoje libido

Kiedyś seks był dla Ciebie ważną częścią życia, ale od jakiegoś czasu, może od pojawienia się dziecka wszystko się jakby zmieniło? Jest więcej obowiązków, mniej czasu i cały czas masz poczucie, że zwyczajnie nie masz ochoty na seks?

A może jest inaczej… może seks nigdy nie dawał Ci szczególnego zaspokojenia. Był obowiązkiem, z którego w kulturalny sposób, pozwoliła się uwolnić ciąża i wychowanie malucha?

Jednak partner nalega. Ty masz poczucie winy. I czujesz, że tracisz coś potencjalnie ważnego.

Akademia Seksualnej Mamy (ASM) jest programem realizowanym “na żywo”, w którym masz stały dostęp do prowadzącej. Akademia rusza 3 razy do roku. Ilość miejsc w każdej edycji jest ograniczona. Możesz wykupić swoje miejsce w najbliższej edycji Akademii już teraz. Dostęp do materiałów merytorycznych (video, ćwiczeń) otrzymasz od razu po zaksięgowaniu płatności, zaś Proces Grupowy rozpoczniesz wraz z najbliższą edycją ASM.

Odkryj drogę powrotu do samej siebie!

Może jesteś tak zmęczona codziennością, że nawet czytając te słowa myślisz sobie “kolejna rzecz do zrobienia”, “nie mam kiedy”, “nie chce mi się”. Jeśli tak jest – to koniecznie przeczytaj do końca!

“Akademia Seksualnej Mamy” to szkolenie online, które powstało w oparciu o moje przeszło 5letnie doświadczenie w pracy gabinetowej i terapeutycznej z kobietami zgłaszającymi osłabienie bądź zanik libido. 

W tym szkoleniu prowadzę Cię ścieżką sprawdzonych, seksuologicznych i psychologicznych technik w kierunku nawiązania kontaktu z własnym Seksualnym Ja. Poznasz tutaj swoje granice, nauczysz się je wyrażać, ale też odkryjesz czym dla Ciebie jest libido i pożądanie, a także jak możesz znaleźć na nie przestrzeń w swoim życiu.

W ramach szkolenia otrzymasz dostęp do 6 spotkań LAJV z Karoliną Piotrowską @MamaSeksuolog, ponad 30 nagrań VIDEO, 11 ścieżek relaksacji i hipnozy, 2 sesji yogi… i wiele więcej.

Karolina Piotrowska jest psychologiem, podyplomowo ukończyła studia z seksuologii klinicznej pod kierunkiem prof. Lwa Starowicza. Pomogła już blisko setce rodziców lepiej zrozumieć rozwój seksualny ich dzieci, a tym samym być dla nich świadomym towarzyszem w kolejnych etapach tego procesu.


Od 2013 roku prowadzę w Szczecinie gabinet psychologiczno-seksuologiczny, w którym miałam przyjemność pracować już z setkami osób. Teraz, w odpowiedzi na Wasze prośby moja wiedza z zakresu seksuologii ukazuje się w wersji szkolenia on-line. 

Zapraszam Cię w podróż ku zrozumieniu własnej seksualności, odzyskaniu przyjemności i radości z życia.

Akademia Seksualnej Mamy to unikatowe szkolenie, w którym dzielę się swoją wiedzą na temat kobiecej seksualności i libido. Dostaniesz tutaj jednak o wiele więcej niż książkowe suche fakty, z którymi nie wiadomo co zrobić. Otrzymasz przewodnik, jak KROK PO KROKU lepiej zrozumieć swoje ciało, emocje i seksualność.

Dzięki serii ćwiczeń psychologicznych oraz treningu komunikacji nauczysz się jak zauważać i wyrażać swoje potrzeby – nie tylko te seksualne. Poznasz sposoby pracy z własnymi przekonaniami. Zidentyfikujesz utrudniającymi czerpanie satysfakcji z życia myśli i przepracujesz je tak, by stały się dla Ciebie zdrowsze i bardziej wspierające. Nauczysz się określać oraz wyrażać swoje granice. W akceptującej atmosferze na nowo odkryjesz swoją seksualną naturę i zdecydujesz w jaki sposób chcesz ją dalej wyrażać.

Ten kurs to unikalny program, który poprowadzi Cię ku radości z cielesności, bycia, doświadczania. Zapraszam Cię w niesamowitą podróż!

Akademia Seksualnej Mamy – zaproszenie

W tym kursie online przedstawię Ci informacje, które zwykle podaję kobietom w czasie indywidualnych sesji psychologicznych. Opowiem Ci o libido, zaburzeniach, emocjach i potrzebach, ale przede wszystkim pokażę drogę do znalezienia RÓWNOWAGI w różnych aspektach Twojego życia!
Co więcej, otrzymasz ode mnie kompletny materiał do pracy z podświadomością dzięki profesjonalnym nagraniom relaksacji, hipnozy i yoga nidy stworzonym specjalnie z myślą o kobietach potrzebujących pobudzenia ekspresji seksualnej i pożądana. Dzięki temu będziesz miała możliwość przepracować swoje trudności zarówno od strony świadomej, jak i podświadomej.
W czasie pracy z programem doświadczysz stanu głębokiego relaksu, nauczysz się rozluźnienia i przeżywania przyjemności, zaś w trakcie wykładów dowiesz się więcej o seksualności i libido. Dodatkowe materiały ćwiczeniowe sprawią, że wszystko będziesz miała okazję przetrenować oraz zintegrować.
To jedyny tego typu kurs na polskim rynkuułożony przez profesjonalistkę, bazujący na źródłowej wiedzy i doświadczeniu w pracy z kobietami, z podobnymi trudnościami. Traktujący nie tylko o teorii, ale też zapewniający przepracowania ograniczających myśli i przekonań w duchu RTZ (racjonalnej terapii zachowania).  To kompleksowe narzędzie, które pomoże Ci na nowo odkryć swoje libido i radość z seksu oraz życia.

Jak dokładnie przebiega szkolenie Akademia Seksualnej Mamy?

Szkolenie trwa 8 tygodni i podzielone jest na 5 głównych modułów tematycznych. W każdym z modułów zajmujemy się wybranym zagadnieniem, które pozwala na lepsze poznanie, zrozumienie oraz doświadczenie samej siebie i swojej seksualności. W poszczególnych tygodniach kursantki będą miały dostęp do technik relaksacji, autohipnozy, różnych ćwiczeń psychologicznych i seksuologicznych, nagrań audio i video oraz spotkań LIVE na zamkniętej facebookowej grupie przeznaczonej wyłącznie dla kursantek.

Aby zrealizować program szkolenia będziesz potrzebowała około 20 minut każdego dnia oraz około 40 minut raz na dwa/trzy dni. Możesz zobaczyć dokładny Harmonogram Pracy i Omawiane Treści z rozpiską dziennej aktywności pobierając DARMOWY FRAGMENT SZKOLENIA.

Dodatkowo w ramach spotkania odbywać się będą spotkania LIVE, w czasie których będę odpowiadać na wasze pytania oraz motywować was do dalszej pracy i ćwiczyć z wami rozmowy o seksualności.

Spotkania będą dostępne na grupie do obejrzenia w dogodnym terminie.

Dostęp do materiałów udostępnionych w ramach szkolenia zachowujesz dożywotnio, dzięki czemu program możesz realizować w najlepszym dla siebie tempie, jednak wsparcie prowadzącej będzie dostępne jedynie w czasie trwania szkolenia + 2 tygodnie po jego zakończeniu.

Podsumowując: w Akademii Seksualnej Mamy zachęcę Cię do codziennej, drobnej aktywności, która polegać może na słuchaniu audio, oglądaniu video, wykonywaniu drobnych ćwiczeń fizycznych lub psychologicznych. Raz na dwa/trzy dni otrzymasz ode mnie kawałek nowej wiedzy, większy/głębszy temat oraz jego wyjaśnienie i kolejne ćwiczenia. Cały czas będziesz miała też możliwość zadania mi pytania poprzez formularz bądź tajną grupę na FB. Na pytania kursantek odpowiadać będę w ramach spotkań LIVE.

MODUŁY SZKOLENIA:

MODUŁ 1 – zrozumieć siebie (w duchu NVC – porozumienia bez przemocy)

Dowiesz się:

  • do czego służą nam emocje
  • co zrobić z żalem, gniewem i złością
  • jak emocje wpływają na Twoje życie seksualne
  • jak życie seksualne wpływa na emocje
  • do czego potrzebne Ci granice i jak je stawiać

MODUŁ 2 – zrozumieć innych (w duchu NVC)

Dowiesz się:

 • dlaczego niektóre zachowania partnera wyprowadzają Cię z równowagi
 • jak inaczej usłyszeć to, co jest wyrażane przez partnera
 • czemu dużej grupie młodych mam “nie chce się” uprawiać seksu i co można z tym zrobić
 • jak mówić o swoich potrzebach, w tym potrzebach seksualnych

OSOBY Z WERSJI PRO po tym module otrzymują indywidualną konsultację via skype!

MODUŁ 3 – libido, co to właściwie jest

Dowiesz się:

 • czym jest LIBIDO w szerokim rozumieniu
 • jak zbudowana jest kobieta
 • co zrobić, aby było przyjemnie – w życiu i w łóżku
 • jak pokonać wstyd
 • o miłości do samej siebie i swojego ciała

MODUŁ 4 – gdy własne myśli blokują seks

Dowiesz się:

 • jak myśli wpływają na nasze zachowanie
 • jak poznać swoje przekonania dotyczące seksu
 • jak zidentyfikować i PRZEKSZTAŁCIĆ niezdrowe myśli oraz przekonania
 • czym jest “higiena umysłowa” i jak ją stosować

Osoby korzystające z WERSJI GOLD szkolenia otrzymują po tym module konsultację via skype.

MODUŁ 5 – seksualność a rola mamy

Dowiesz się:

  • do czego Ci seks skoro jesteś mamą
  • jak zarządzać swoją przyjemnością
  • co zrobić, aby mieć czas

BONUSY – nagrania, ćwiczenia i skrypty

Oprócz wiedzy otrzymasz:

 • serię NAGRAŃ AUTOHIPNOZY i GŁĘBOKIEJ RELAKSACJI pozwalających przepracować problem od strony podświadomej wraz ze skryptem jak z nagrań korzystać – łącznie jest to zestaw 11 nagrań audio!
 • serię ĆWICZEŃ PSYCHOLOGICZNYCH i SEKSUOLOGICZNYCH pozwalających zmienić perspektywę patrzenia na seks i uzupełniających materiał z wykładów
 • wsparcie w grupie kobiet będących w podobnej do Twoje sytuacji
 • skrypt “porozmawiajmy o seksie” do rozmów z partnerem/partnerką
 • 2 proste sekwencje yogi dostosowane do omawianych zagadnień i wspomagające Twoje ciało i umysł

Akademia Seksualnej Mamy to ośmiotygodniowy trening, który pozwoli Ci zrewidować swoje postrzeganie tematów związanych z seksualnością. Nie mogę dać Ci gwarancji, że po tym szkoleniu rzucisz się na swojego partnera, daję Ci jednak pewność, że:

 • zrozumiesz jakie mechanizmy kierują Twoim libido,
 • dowiesz się jak je systematycznie wcielać w życie
 • oraz jak rozmawiać o swoich potrzebach z innym 
 • i stawiać granice bez poczucia winy

W efekcie, przyjemność z życia i przyjemność z ciała, znowu staną się dla Ciebie ważnymi elementami codzienności – a to dokładnie takie warunki, jakich potrzebujesz, by móc cieszyć się seksem.

PODSUMOWUJĄC, biorąc udział w szkoleniu OTRZYMASZ:

 • wiedzę o kobiecej i męskiej seksualności
 • konkretne narzędzia wraz z instrukcją ich użycia do przepracowanie ograniczających Cię myśli oraz przekonań
 • sprawdzone techniki pracy nad wzrostem popędu seksualnego
 • nagrania relaksacyjne i hipnotyczne pozwalające na przepracowania trudności również z poziomu podświadomości

Program podzielony jest na 5 głównych modułów. W każdym z modułów kursantki otrzymują nagrania audio, video oraz ćwiczenia psychologiczne.
Łącznie otrzymasz 11 nagrań audio do pracy z relaksem i podświadomością, ponad 30 filmików video z wiedzą i instruktażem, przeszło 30 ćwiczeń psychologicznych, wstęp na 6 spotkań LAJV, 2 filmy z sekwencjami Yogi, a jeśli wybierzesz wersję GOLD również indywidualną konsultację via skype w określonym momencie szkolenia!

JAK PRZEBIEGA SZKOLENIE?

Dostęp do platformy elearningu otrzymasz w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie. Na platformie znajdują się materiały video i ćwiczenia z poszczególnych modułów. Oznacza to, że możesz zacząć realizować Akademię Seksualnej Mamy samodzielnie w momencie wykupienia swojego miejsca. Kiedy rozpoczynać będzie się kolejna edycja Akademii dostaniesz mejla z informacjami o starcie procesu grupowego, do którego możesz dołączyć.
Każda osoba, która wykupi udział w szkoleniu otrzyma zaproszenie do specjalnej TAJNEJ grupy na facebooku, gdzie będą odbywać się spotkania LIVE. Spotkania LIVE mają na celu odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące aktualnie omawianych tematów w kursie. Pytania na LIVE uczestniczki wysyłają na specjalny adres email.
W grupie przez 10 tygodni udziela się osoba prowadząca odpowiadając na pytania uczestniczek, służąc wsparciem oraz wiedzą związaną z tematem szkolenia. Dodatkowo miejsce to służy kursantkom jako GRUPA WSPARCIA po zakończeniu szkolenia.
Po spotkaniach na żywo dostęp do nagrań z tych spotkań ma każda uczestniczka szkolenia. Nagrania oraz pozostałe materiały są dostępne na platformie do elearningu przez rok czasu. Dzięki temu, będziesz mogła odświeżać swoją wiedzę systematycznie, powracać do określonych fragmentów lub nagrań ze szkolenia.
Hipnozy podnoszące libido dostępne w ramach szkolenia uczestniczki mają możliwość pobrać i korzystać z nich dożywotnio!
Akademia Seksualnej Mamy startuje w październiku 2020 (ostatnia edycja w tym roku), styczniu 2021, czerwiec 2021, październik 2021, styczeń 2022. 
DLA KOGO POLECANE JEST TO SZKOLENIE?
To szkolenie adresowane jest do mam, które czują, że chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego poprzez podniesienie poziomu libido.

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz odnaleźć na nowo swoje libido,
 • czujesz, że masz trudności z okazywaniem swoich uczuć,
 • chcesz poprawić jakoś swojego życia seksualnego,
 • chcesz poczuć, że masz “ochotę na seks”
 • rzadko uprawiasz seks; czujesz, że się od tego “wykręcasz”
 • czujesz, że masz trudne myśli i przekonania dotyczące seksu lub seksualności
 • czujesz, że macierzyństwo sprawiło, że Twoje libido spadło
 • chcesz wprowadzić nową jakość życia seksualnego dla siebie i dla swojego partnera/partnerki
Aby być z Tobą zupełnie szczerą zaznaczę również dla kogo to szkolenie NIE JEST. Jeśli ktoś Cię na siłę zachęca do skorzystania z tego kursu, jeśli na myśl o uczestnictwie w spotkaniach masz poczucie złości – to może być znak, że ten czas nie jest dla najlepszy.
Na wszystko w życiu przychodzi odpowiednia chwila. Gdy sama zyskasz ochotę i poczujesz, że to jest odpowiedni czas dla Ciebie wtedy przyjdź na warsztat.
To szkolenie również nie jest dedykowane dla mam, które dopiero co urodziły swoje maleństwa. Daj sobie przynajmniej pół roku na poznanie na nowo swojego ciała i swoich potrzeb. Jeśli po tym czasie nie wróci Ci ochota na seks – wtedy zrób badania, jeśli wyniki będą sugerować chorobę – udaj się do lekarza. Ten kurs może być traktowany jako dodatkowa pomoc przy kuracji hormonalnej lub innego rodzaju leczeniu jednak nie zastąpi kuracji lekarskiej!

CO MÓWIĄ KURSANTKI Z POPRZEDNIEJ EDYCJI: 

“To najlepsza inwestycja w moją seksualność!”
“Sztos!”
“Karolina, jesteś świetną edukatorką i terapeutką!”
“Czuję, że to jest punkt zwrotny w moim seksualnym życiu.”
“Ze spokojnym sumieniem polecam każdemu bo po prostu warto.”

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ:

Gdybyś miał spotkać się ze mną na indywidualnych konsultacjach dotyczących zaburzeń libido, przywrócenia seksu do swojego życia zajęłoby nam to zapewne nie mniej jak 15 spotkań. Każde z nich płatne po 130zł/za 50 minut oraz kolejnych 10 spotkań poświęconych na hipnoterapię i naukę relaksacji, każde w cenie 100zł/30 minut.
W efekcie za serię indywidualnej pracy ze mną zapłaciłabyś co najmniej 2800zł .
Dzięki uczestnictwu w szkoleniu on-line oszczędzisz czas i pieniądze a jednocześnie zachowujesz dostęp do tego co najważniejsze: merytorycznych spotkań z wiedzą, indywidualnie dopasowanych wskazówek i ćwieczeń, które odmienią Twoje życie seksualne!

W wersji online otrzymujesz tą samą wiedzę, indywidualne konsultacje oraz nagrania hipnozy i relaksacji za mniej niż jedna trzecia sumy, którą musiałabyś zapłacić za nie w moim gabinecie!

Zdecydowałam się ubrać moją unikatową wiedzę w formę szkolenia online, aby więcej kobiet mogło znaleźć drogę do połączenia się ze swoim Seksualnym Ja i odkryć radość z seksualności!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

WERSJA SILVER

szkolenie online + grupa wsparcia + bonusy

430
 • dostęp do 8 tygodniowego, kompletnego materiału szkoleniowego
 • nagrania relaksacji i hipnozy prowadzone przez doświadczoną psycholożkę i seksuolożkę
 • nagrania yogi
 • ćwiczenia psychologiczne i seksuologiczne
 • dostęp do grupy wsparcia na FB
 • spotkania LIVE na grupie FB

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA

Cena: 430zł

KUPUJĘ! AKADEMIA SEKSUALNEJ MAMY WERSJA SILVER!

WERSJA GOLD

szkolenie + bonusy + 1 konsultacja skype

630
 • wszystko to co w wersji SILVER, a dodatkowo:
 • jedna konsultacja SKYPE w określonym momencie szkolenia
 • jedna konsultacja email w określonym momencie szkolenia
 • skrypt “naucz się fantazjować”
 • dostęp do szkolenia online “rozwój seksualny małego dziecka”
 • pełna sekwencja yogi hormonalnej

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA

Cena: 630zł

KUPUJĘ! AKADEMIE SEKSUALNEJ MAMY WERSJA GOLD!

WERSJA EXCLUSIVE

szkolenie + bonusy + 5 konsultacji skype

970
 • wszystko to co w wersji GOLD, a dodatkowo:
 • konsultacja SKYPE po każdym ze zrealizowanych modułów – łącznie 5 konsultacji
 • skrypt “erotyczne zabawy dla par – propozycje przyjemnych sposobów na urozmaicenie życia seksualnego”
 • książka “Rozwój seksualny dzieci”
 • dostęp do wszystkich szkoleń online z sekcji Akademia Rodzica na stronie mamaseksuolog.pl na okres 1 roku

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA! JEDYNIE 5 MIEJSC

Cena:  970zł

KUPUJĘ! AKADEMIE SEKSUALNEJ MAMY WERSJA EXCLUSIVE!

 

Jeśli system nie pozwala na zakupienie miejsca w wybranym pakiecie oznacza to, że miejsca w tej wersji zostały już wyprzedane. W razie pytań lub trudności zapraszam do kontaktu na: bok (a) mamaseksuolog.pl

Istnieje opcja płatności ratalnej w 3 ratach. Jeśli jesteś nią zainteresowana wyślij do mnie maila na adres bok(at)karolinapiotrowska.com

Zobacz co o pracy z Karoliną Piotrowską mówią inni:

(komentarze z portalu znanylekarz.pl)

Najbliższa edycja Akademii zaczyn się w październiku 2020 roku! Kolejne w styczniu, czerwcu i październiku 2021. Tutaj możesz zostawić swój adres email aby dostawać przypomnienia o kolejnych edycjach.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

X