Czy masz zbyt niskie libido?

Czy masz zbyt niskie libido?

Wiele kobiet słyszy od swoich partnerów/partnerek “chyba coś jest nie tak z Twoim libido” albo “jesteś oziębła”. Niskie libido zwykle bardziej przeszkadza drugiej osobie w związku.

Takie słowa zwykle tylko zaogniają problem.

Naturalne jest, że w ciągu życia poziom popędu seksualnego zmienia się. Nie ma człowieka, który miałby stale taki sam popęd czy ochotę na seks. Jednak prawdą jest też, że zbyt niskie libido może być pierwszym symptomem chorób (np. depresji, cukrzycy, zaburzeń hormonalnych. Dodatkowo, jeśli drugiej osobie w związku wyraźnie brakuje współżycia i intymności zaczynają dokuczać nam problemy partnerskie. A te rozlewają się na wszelkie aspekty naszego życia i wpływają na ogólny poziom zadowolenia i satysfakcji.

Przygotowałam dla Ciebie krótki quiz seksuologiczny, dzięki któremu określisz jaki mniej więcej jest Twój poziom libido w chwili obecnej. Pamiętaj, że jest to tylko psychozabawa, która nie jest diagnozą seksuologiczną. Mam nadzieję, że pomoże Ci podjąć decyzję czy sytuacja jest na tyle poważna, że wymaga podjęcia dalszych konkretnych działa (np. wizyty u seksuologa, sexcoacha, lekarza) czy też wszystko jest w porządku.

Udanej zabawy!

Czy masz zbyt niskie libido?

Jesteś ciekawa czy Twoje libido jest w normie? Oto krótki quiz seksuologiczny, który pomoże Ci rozwiać Twoje wątpliwości. 


UWAGA! Możliwość zobaczenia odpowiedzi pojawia się dopiero po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania! Jeśli nie pojawił się box z możliwością przesłania odpowiedzi oznacza to, że jakieś pytanie zostało pominięte 


Jak często masz ochotę na współżycie
Jak często uprawiasz seks?
Czy zdarza Ci Się zmuszać się do seksu?
Jak często się masturbujesz?
Czy współżycie płciowe sprawia Ci przyjemność?
Czy osiągasz orgazm?
Jaki opis najbardziej pasuje do Twojej aktualnej relacji partnerskiej
Complete the form below to see results

Tutaj znajdziesz artykuły dotyczące LIBIDO:

Pamiętaj też, że okresowo organizuję internetowe szkolenia “Akademia Seksualnej Mamy“, w których pokazuję sposoby na lepsze poznanie własnej seksualności i zrozumienie swojego libido.

Comments

comments

About Author

Karolina Piotrowska

Pomagam ludziom zrelaksować się i odpocząć. W spokoju zdecydowanie łatwiej jest zauważyć jak wiele mamy powodów do radości i zadowolenia. Z wykształcenia jestem psychologiem, szczególnie interesuje mnie neuropsychologia i seksuologia. Niezwykła więź między umysłem a ciałem oraz naszymi myślami i emocjami. Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną!

Related posts

X