Konsultacja z psychologiem seksuologiem przez skype

Seksuolog online – Karolina Piotrowska, znana również jako MamaSeksuolog udziela konsultacji i prowadzi terapię przez komunikator Skype.

Masz trudności natury psychologicznej lub seksuologicznej? Potrzebujesz wsparcia, ale nie wiesz do kogo się zwrócić o pomoc? W Twojej okolicy nie ma specjalisty? A może po artykułach na tym blogu czujesz, że to właśnie ja jestem osobą, z którą chcesz porozmawiać?

Zapraszam Cię na wirtualne spotkanie.

Zarezerwuj konsultacje online z psychologiem - seksuologiem

Prosty system rezerwacji online pozwoli Ci wybrać datę, godzinę oraz opłacić konsultację. Konsultacja trwa zwykle między 45 a 55 minut i jest prowadzona przez skype. Koszt konsultacji indywidualnej to 120zł, partnerskiej 150zł.

Seksuolog online – Karolina Piotrowska, znana również jako MamaSeksuolog udziela konsultacji i prowadzi terapię przez komunikator Skype.

Masz trudności natury psychologicznej lub seksuologicznej? Potrzebujesz wsparcia, ale nie wiesz do kogo się zwrócić o pomoc? W Twojej okolicy nie ma specjalisty? A może po artykułach na tym blogu czujesz, że to właśnie ja jestem osobą, z którą chcesz porozmawiać?

Zapraszam Cię na wirtualne spotkanie.

W czasie konsultacji online zajmujemy się Twoją trudnością. Spotkanie to przypomina tradycyjną wizytę w gabinecie – rozmawiamy o tym jakie są problemy, jak można sobie z nimi poradzić lub wspólnie szukamy przyczyny ich powstania.

Terapia przez skype jest równoprawną formą kontaktu terapeutycznego. Jak pokazują badania skuteczność psychoterapii nie zmniejsza się w zależności od sposobu kontaktu. W kontakcie terapeutycznym kluczową rolę gra relacja, która powstaje między współpracującymi osobami.

Seksuolog online – Karolina Piotrowska

Jestem doświadczonym psychologiem po licznych kursach i szkoleniach, aktualnie jestem w procesie certyfikacji psychoterapeutycznej w nurcie poznawczo-behawioralnym. Od 2013 roku pomagam ludziom z różnymi trudnościami i w różnych momentach życia w odnalezieniu spokoju oraz relaksu. Prowadzę konsultacji online (przez skype) oraz stacjonarne w moim gabinecie w Szczecinie. Najlepiej mówią o skuteczności współpracy ze mną mówią komentarze ludzi, którzy już korzystali z moich usług:

Więcej opinii o mojej pracy możesz znaleźć na stronie ZnanyLekarz.pl, gdzie osoby korzystające z mojego wsparcia zostawiły przez lata mojej pracy kilkadziesiąt komentarzy.

JAK PRACUJĘ

W pracy korzystam z różnorodnych technik, m.in. relaksacji, głębokiej relaksacji, technik oddechowych, coachingu, racjonalnej terapii zachowania oraz z mojej wiedzy z zakresu psychologii, neuropsychologii i seksuologii.

Pierwsza rozmowa ma charakter konsultacyjny i informacyjny. Jeśli masz bardzo konkretny problem w czasie pierwszego spotkania zwykle mogę nakreślić Ci sposób, w jaki powinna wyglądać praca nad danym zagadnieniem.

Jeśli Twój problem wymaga więcej niż tylko konsultacji i informacji zwykle pracuję w seriach po 5 lub po 10 spotkań (w zależności od natury trudności). W tym czasie wspólnie szukamy najefektywniejszych sposób na zmianę Twojego życia.

JAKIE TRUDNOŚCI PSYCHOLOGICZNE I SEKSUOLOGICZNE KONSULTUJĘ:

 • pochwica
 • dyspareunia (bolesne współżycie)
 • zaburzenia libido, brak ochoty na seks
 • awersja seksualna
 • brak orgazmu, trudności w osiągnięciu orgazmu
 • zaburzenia erekcji
 • trudności partnerskie – kłótnie, brak komunikacji, kryzys w związku
 • edukacja seksualna dla osób dorosłych, młodzieży i rodziców małych dzieci
 • zachowania masturbacyjne u dzieci i młodzieży
 • stany depresyjne, obniżone samopoczucie, brak siły i ochoty do życia
 • stany lękowe, w tym lęk przed porodem
 • trudności rodzicielskie – kłopoty w komunikacji z dzieckiem, trudne zachowania dzieci

a także inne problemy, których nie sposób wypisać za pomocą jednego wyrazu bądź określenia.

ZAREZERWUJ KONSULTACJE Z SEKSUOLOGIEM ONLINE:

Korzystając z powyższego formularza możesz w sposób łatwy i wygodny zarezerwować konsultację online oraz ją opłacić.

W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: bok(at)mamaseksuolog.pl oraz pod numerem telefonu: 600-904-510

 

Jeśli masz pytania pisz śmiało na adres: bok(at)mamaseksuolog.pl

JAK  PRZEBIEGA KONSULTACJA – TERAPIA SKYPE z PSYCHOLOGIEM SEKSUOLOGIEM

Na wykorzystanie konsultacji masz 4 tygodnie od daty jej zakupienia. Zmiana terminu wizyty odbywa się mailowo. Konsultację możesz odwołać do 48h przed jej terminem – konsultacje odwołane później lub nieobecność na zarezerwowanej konsultacji uznawana jest za zrealizowaną usługę!

X