Konsultacje

Karolina Piotrowska – psycholog, seksuolog, doula

Chcesz się zrelaksować. Potrzebujesz się odprężyć, wyluzować, nabrać wiatru w żagle? A może raczej czujesz, że przyszedł czas uporania się z demonami z szafy, uporządkowania trudnych myśli i zmierzenia się z lękami? Bez względu na to, jakie są Twoje pobudki: JESTEM TU DLA CIEBIE.

Jestem doświadczonym psychologiem po licznych kursach i szkoleniach. Aktualnie jestem w procesie certyfikacji na psychoterapeutę. Od 2013 roku pomagam ludziom z różnymi trudnościami i w różnych momentach życia w odnalezieniu spokoju oraz relaksu. Prowadzę konsultacji online (przez skype) oraz stacjonarne w moim gabinecie w Szczecinie.

Najlepiej mówią o skuteczności współpracy ze mną mówią komentarze ludzi, którzy już korzystali z moich usług:

“Wspaniały psycholog. Pogodne i bardzo przyjazne usposobienie Pani Karoliny pozwoliło mi się otworzyć i szczerze porozmawiać o krępujących mnie problemach. Obawy przed pierwszą wizytą już po kilku minutach rozmowy zostały rozwiane. Jeżeli ktoś szuka kompetentnego psychologa to Pani Karolina jest w 100% odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam. – Emilia”

“Otwiera oczy 🙂 sprawy beznadziejnie stają się możliwe do naprawienia, dzięki narzędziom, które proponuje p. Karolina. ”

“Pierwsza moja wizyta.Jestem bardzo zadowolony z podejścia do pacjenta.Miałem wiele obaw przed wizytą,ale pani doktor potrafiła tak rozmawiać i słuchać,ze otworzyłem się całkowicie “

JAK PRACUJĘ

W pracy korzystam z różnorodnych technik, m.in. relaksacji, głębokiej relaksacji, technik oddechowych, coachingu, racjonalnej terapii zachowania oraz z mojej wiedzy z zakresu psychologii, neuropsychologii i seksuologii.

Pierwsza rozmowa ma charakter konsultacyjny i informacyjny. Jeśli masz bardzo konkretny problem w czasie pierwszego spotkania zwykle mogę nakreślić Ci sposób, w jaki powinna wyglądać praca nad danym zagadnieniem.

Jeśli Twój problem wymaga więcej niż tylko konsultacji i informacji zwykle pracuję w seriach po 5 lub po 10 spotkań (w zależności od natury trudności). W tym czasie wspólnie szukamy najefektywniejszych sposób na zmianę Twojego życia.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Na wizytę stacjonarną możesz umówić się korzystając ze strony www.znanylekarz.pl

Na konsultację przez skype możesz umówić się dokonując zakupu konsultacji w sklepie internetowym. Wystarczy, że klikniesz w jeden z poniższych obrazków, a zostaniesz przekierowany do strony, na której możesz dokonać zakupu:

KOSZTY KONSULTACJI VIA SKYPE:

  • konsultacja indywidualna (dla jednej osoby) – 130zł
  • konsultacja partnerska (dla dwóch osób) – 170zł
  • konsultacja rodzicielska (dotycząca trudności z dzieckiem) – 130zł

Dane do przelewu podaję w wiadomości prywatnej.
Jeśli chcesz zakupić pakiet konsultacji jako prezent w wiadomości mogę przesłać skład graficzny do wydruku i wręczenia obdardowywanej/obdarowywanemu.

X