Miło Cię poznać!

Karolina Piotrowska

  •  magister psychologii
  •  ukończone podyplomowe studia z seksuologii klinicznej
  •  w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym III fali
  •  autorka książek “Błogosławiony stan umysłu – bajki terapeutyczne dla kobiet w ciąży” oraz “Rozwój seksualny dzieci”
  •  autorka kursów online “Cud Narodzin – hipnoza do porodu” oraz “Akademia Seksualnej Mamy – zadbaj o swoje libido” i wielu mniejszych szkoleń

Witaj,

nazywam się Karolina Piotrowska. Jestem psychologiem, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej i rozwijam się dalej, aby być certyfikowanym psychoterapeutą. Na co dzień moja praca to w dużej mierze relaksowanie ludzi. Chcę Ci pomóc w stworzeniu Twojego spokojnego, radosnego i spełnionego życia.

Moja przygoda z relaksem zaczęła się przeszło 15 lat temu, gdy jako nastolatka pierwszy raz miałam styczność z technikami jogi i medytacji. Po latach poszłam na studia z zakresu psychologii. Swoją przyszłość wiązałam wtedy z karierą badacza… los jednak chciał inaczej. Gdy zaszłam w pierwszą ciążę nie byłam w stanie dłużej pracować w laboratorium. Moja ukochana neuropsychologia i choroby umysłu oraz mózgu zaczęły mnie bardzo przytłaczać. Czułam, że muszę zwolnić tempo, wrócić do korzeni, przygotować się do zmiany w moim życiu.

Wtedy zainteresowałam się praktyką tego, co wcześniej badałam. Zaczęłam  doświadczać jak umysł wpływa na mózg, a ten na nasze emocje i zachowania. Ukończyłam 3stopniowy kurs hipnozy uzyskując prawo do stosowania hipnozy na terenie UE, a zaraz potem stworzyłam pierwszy polski program do relaksacji i hipnozy na czas ciąży i porodu “Cud Narodzin”.

W drugiej ciąży pochłonął mnie temat tego jak ciało i doświadczanie ciała wpływa na stan naszego umysłu, oraz na odwrót, jak nasz umysł wpływa na sposób doświadczenia ciała. Poszłam więc na studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej by lepiej zrozumieć to specyficzne połączenie. Wsiąkłam w ten temat a moja fascynacja trwa nadal.

Prowadzę gabinet stacjonarnie w Szczecinie, gdzie od 4 lat przyjmuję klientów z różnymi trudnościami dotyczącymi psychologii i seksuologii. Konsultuję również przez skyp’a oraz mailowo, gdzie pomagam ludziom z całego świata odkryć własny potencjał, lepiej zrozumieć relacje między ciałem a umysłem, umysłem a zdrowiem, relaksem a efektywną pracą. Uczę sprawdzonych technik relaksacyjnych, prowadzę warsztaty uspokajające oraz internetowe grupy wsparcia. 

Zarezerwuj konsultację online (via skype)

Wypełnij ten formularz aby zarezerwować konsultację z Karoliną Piotrowską. Konsultacje odbywają się przez skype, trwają zwykle między 45 a 55min, kosztują między 120 a 150zł.

Cały czas też kształcę się dalej.Wzięłam udział w wielu kursach dodatkowych, najbardziej dumna jestem z ukończonego szkolenia z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Interwencji Kryzysowej. Przez blisko rok, na intensywnym kursie podyplomowym poznawałam techniki coachingu. Aktualnie dalej się szkolę i jestem w procesie certyfikacji na psychoterapeutę. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym tak zwanej trzeciej fali, czyli wykorzystuję metody oparte na uważności, akceptacji, lepszym zrozumieniu własnych emocji.

Wszystko to jednak jest tłem do innej roli, w której od sześciu lat szukam najlepszego dla siebie miejsca: roli mamy. W oparciu o to doświadczenie napisałam już jedną książkę pt.”Błogosławiony stan umysłu – bajki terapeutyczne dla kobiet w ciąży”, zaś kolejna jest na etapie intensywnego tworzenia się.  Na tej stronie oprócz tekstów psychologicznych, seksuologicznych i coachingowych znajdziesz również moje prywatne przemyślenia z domowego ogródka.

Zapraszam Cię w podróż ku lepszemu zrozumieniu siebie!
Karolina Piotrowska

X