“O Matko Święta!” autorka czyta 1 rozdział nowej książki

polski podcast o książkach

“O Matko Święta!” autorka czyta 1 rozdział nowej książki

Zastanawiałaś się kiedyś jak autorka sama słyszy swoją książkę? 🙂 Jaka jest jej dynamikę w głowie twórcy? Jak opowiada o swoich postaciach?

Dzisiaj wcielam się dla Ciebie w rolę lektorki i czytam fragment 1 rozdziału mojej nowej książki “O Matko Święta!”. Czytanie jest chyba trudniejsze niż pisanie 😉

Jestem ciekawa jak Ci się to spodoba?

Nie słyszałaś jeszcze o projekcie “O Matko Święta!”? Pewnie dlatego, że to jest przedpremierowe otwarcie 🙂 ale sama koncepcja jest ze mną od przeszło 3 lat! Tyle czasu zajmuje mi napisanie nowej książki przy dzieciach… i jest to trochę też przesłanie “O Matko Święta!”, że życie z dziećmi wymaga ćwiczenia się w akceptowaniu różnego rodzaju dyskomfortu.

Cały 1 rodział oraz 1 głęboką relaksację z programu rozwojowego/ekursu będącego praktycznym treningiem umiejętności macierzyńskich możesz otrzymać ode mnie już teraz. Wystarczy, że poniżej zostawisz swój adres email.

Comments

comments

About Author

Karolina Piotrowska

Pomagam ludziom zrelaksować się i odpocząć. W spokoju zdecydowanie łatwiej jest zauważyć jak wiele mamy powodów do radości i zadowolenia. Z wykształcenia jestem psychologiem, szczególnie interesuje mnie neuropsychologia i seksuologia. Niezwykła więź między umysłem a ciałem oraz naszymi myślami i emocjami. Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną!

Related posts

X