Pobierz DEMO szkolenia Akademia Seksualnej Mamy

Zobacz jak wyglada ten niesamowity kurs od środka! Obejrzyj materiały VIDEO o seksualności i libido. Przetestuj głębą relaksację.  

Prowadząca: Karolina Piotrowska - Mama Seksuolog (autorka książek, terapeutka)

To szkolenie powstało z wieloletniego doświadczenia wyniesionego z pracy terapeutycznej.  Zebrałam w nim wykorzystywane przeze mnie w gabinecie narzędzia, stworzyłam filmy z instruktażem i ćwiczenia psychologiczne, dzięki którym będziesz mogła poznać temat seksualności i libido z nowej perspektywy!

1 dzień szkolenia + bonusy

otrzymasz dostęp do całego 1 DNIA SZKOLENIA: a w nim materiały video dotyczące seksualności i zaburzeń libido; nagranie głębokiej relaksacji, extra bonus oraz cały plan i harmonogram szkolenia

Przekonaj się czy to wyjątkowe szkolenie jest dla Ciebie! Pamiętaj: masz czas na aplikację do 13.01.2020

Ten fragment szkolenia ma Ci pokazać jak przebiega praca z programem “Akademia Seksualnej Mamy”. Zrozumiesz też co możesz robić, aby nie osłabiać swojego popędu płciowego.

Cały kurs zaprojektowany jest w taki sposób, aby pokazać Ci co możesz robić dla siebie i jak dbać o siebie, aby chciało Ci się chcieć! Wszystko tutaj jest dostosowane do Twoich potrzeb. Ten kurs to wędrówka w stronę lepszego poznania i zrozumienia własnej seksualności. Nauka mówienia o niej i czerpania z niej przyjemności.

Pamiętaj: szkolenie rusza już 13 stycznia 2020r. a ilość miejsc jest ograniczona!

X