Proces Rozwojowy dla Mam „O Matko Święta!”

Proces Rozwojowy dla Mam

Szkolenie Online – eKurs i Krąg Matek – to 6 miesięczny Program Rozwojowy oraz terapeutyczna grupa wsparcia dla kobiet, które chcą się pogodzić ze swoim macierzyństwem i odnaleźć w nim ścieżkę do bycia sobą. 

To wyjątkowe doświadczenie sprawi, że:

 • zaakceptujesz macierzyństwo – z jego blaskami i cieniami
 • poznasz konkretne techniki do tej akceptacji prowadzące
 • zrozumiesz swoje emocje – w szczególności złość, lęk, wstyd i wyrzuty sumienia
 • poznasz i przetrenujesz konkretne techniki komunikacyjne
 • zbudujesz zaufanie do samej siebie w roli mamy
 • zadbasz o swoją asertywność, swoje granice i swoje potrzeby
 • znajdziesz w sobie pokłady rozbawienia i radości
 • poczujesz swoje macierzyńskie flow
 • doświadczysz wsparcia i akceptacji ze strony innych matek

Ten wyjątkowy proces rozwojowy to mieszanka konkretnej wiedzy psychologicznej i psychoterapeutycznej, trening nowych umiejętności, a także doświadczenie wspólnoty w Kręgu Matek. 

Każda uczestniczka szkolenia otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na FB, ma możliwość wzięcia udziału w pięciu spotkaniach LAJV oraz przeczytania książki “O Matko Święta!”.

Całość szkolenia prowadzona jest przez doświadczoną psychoterapeutką Karolinę Piotrowską. Karolina od blisko dekady pracuje z kobietami/parami w okresie okołoporodowym i tymi we wczesnym macierzyństwie. Jest cenioną ekspertką i popularną autorką. Prywatnie zaś, mamą dwójki chłopców, miłośniczka sportów wodnych i wegetarianka.

Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej trzeciej fali z uwzględnieniem terapii schematów. W swojej pracy wykorzystuje techniki takie jak: yoga, relaksacja, hipnoza, NVC (porozumienie bez przemocy), RTZ, mindfulness, ACT.

Proces Rozwojowy…

Pracując od blisko 10 lat z matkami w gabinecie terapeutycznym i w ramach szkoleń zauważyłam, że większość z nas ma trudności w podobnych obszarach. Doświadczamy przemęczenia, osamotnienia i braku wiary we własne kompetencje.

Właśnie dlatego postanowiłam stworzyć miejsce przyjazne matkom! Nie chciałam, aby było to tylko szkolenie – wiedzę można czerpać z książek. Nie chciałam, aby był to tylko trening umiejętności – to można robić w ramach psychoterapii grupowej. Nie chciałam też, by proces ten odbywał się w konfiguracji jeden na jeden, czyli by była ta psychoterapia.

Czułam, że my matki potrzebujemy siebie nawzajem!

Potrzebujemy świadków naszej wędrówki i przemiany. Potrzebujemy wiedzieć, że nie jesteśmy same. Potrzebujemy wspólnoty, w której możemy poczuć się bezpieczne i akceptowane.

Właśnie dlatego stworzyłam ten PROCES ROZWOJOWY – to mieszanka szkolenia, treningu, terapii połączona z Kręgiem Matek. Wszystkie wyruszymy w podróż we wspólnym kierunku, ale każda z nas ma prawo decydować o tym, gdzie dokładnie chce dojść. Wzajemnie otoczymy się wsparciem, uważnością i akceptacją.

W tym procesie masz niepowtarzalną szansę zawrzeć nowe przyjaźnie, poczuć się dobrze w roli mamy, odpuścić samej sobie i jednocześnie zaufać w swoją moc, umiejętności i wiedzę. Razem będziemy się śmiać i nawzajem pomożemy sobie w trudniejszych momentach.

Zapraszam Cię serdecznie w wyjątkową podróż – podróż do samej siebie w roli uśmiechniętej, wyluzowanej i pewnej siebie Mamy.

Co dokładnie zawiera Proces Rozwojowy dla Mam

Proces Rozwojowy podzielony jest na 6 modułów. Każdy z nich trwa miesiąc czasu. W każdym z nich dostajesz dostęp do nagrań relaksacji, nagrań video, ćwiczeń psychologicznych i terapeutycznych, a także wsparcia na grupie. Dla łatwości korzystania z Procesu Rozwojowego każdego dnia otrzymasz email z instrukcją co należy zrobić danego dnia. Zwykle będziesz potrzebowała około 20 minut dziennie!Uwzględniając jednak to, że jesteś mamą i życie może Ci płatać niespodziewane figle każdy weekend oraz kilka dni w każdym module są “wolne” – służą regeneracji, nadrabianiu ewentualnych zaległości, swobodnej rozmowie w grupie.

Na koniec każdego modułu odbywa się spotkanie LAJV na zamkniętej grupie na Facebooku, zaś w środku modułu spotkanie na platformie Zoom. W ciągu całego procesu na grupie rozmawiamy, wspieramy się i wspólnie realizujemy niektóre ćwiczenia. Łącznie w ramach Procesu spotkasz się na żywo z prowadzącą 13 razy!

Sześć modułów Procesu Rozwojowego nazwałam różnymi Ścieżkami. Każda z tych Ścieżek prowadzi Cię do nowych kompetencji i buduje Twoje poczucie zaufania do samej siebie.

Pierwszy moduł – Ścieżka Akceptacji

Na tej ścieżce spotkamy się z oczekiwaniami, wyobrażeniami, akceptacją, odpowiedzialnością i zrozumieniem. Stworzysz tutaj swoją wizję Matki, Którą Chcesz i Możesz Być. Doświadczysz akceptacji wewnętrznej oraz akceptacji płynącej od innych Matek. Jednocześnie nauczysz się też radzić sobie z oczekiwaniami, które narzucają Ci inni ludzie.

Ścieżka Akceptacji to początek świadomej drogi do macierzyństwa.

Drugi moduł – Ścieżka Umysłu

Na tej ścieżce zrozumiesz w jaki sposób Twój umysł utrudnia Ci bycia Matką, Którą Chcesz i Możesz Być. Zrozumiesz też jak to, co robisz i mówisz wpływa na Twoje dzieci. Spotkasz się tutaj z myślami, przekonaniami, powinnościami. Usłyszysz swojego Wewnętrznego Krytyka i nauczysz się jak możesz z nim pracować.

Ścieżka Umysłu to praca nad tym co głębokie, niewidoczne, a jednak w ogromny sposób wpływające na to, w jaki sposób doświadczamy macierzyństwa.

Ścieżka Serca

Na tej ścieżce odkryjesz prawdziwe znaczenie i cel swoich emocji. Zobaczysz swoje wyobrażenia i potrzeby. Nazwiesz to, co się w Tobie wydarza. Usłyszysz samą siebie i wyrazisz to w sposób bezpieczny – zarówno dla Ciebie, jak i dla innych. A kiedy to zrobisz odkryjesz przestrzeń na nowe spojrzenie na emocje Twoich dzieci.

Ścieżka Serca to droga do zrozumienia swojej złości, lęku, wstydu. To ścieżka pogodzenia się ze sobą.

Moduł Czwarty – Ścieżka Ciszy

Na tej ścieżce odkryjesz ile można powiedzieć i ile można usłyszeć w ciszy. Poznasz sposoby na komunikację oraz przećwiczysz je na realnych przykładasz ze swojego życia. Poznasz techniczne aspekty nawiązywania relacji. Dowiesz się o stawianiu granic. Uznasz granice swoje i innych, w tym Twoich dzieci.

Ścieżka Ciszy uczy nas jak mówić i jak słuchać. A także kiedy mówić, a kiedy słuchać.

Moduł Piąty – Ścieżka Odwagi

Ścieżka Odwagi to połączenie Mądrości i Doświadczenia z poprzednich Ścieżek i wplecenie ich w codzienne życie. To proces dostrajania technik do swoich potrzeb. Wykorzystywania narzędzi, które masz. Eksperymentowania. Stawania się Mistrzynią w tym, co Ci służy i Cię wspiera.

Ścieżka Odwagi jest spleciona z pozostałych Ścieżek. Jest w Tu i Teraz. Jest realizacją wizji Matki, którą Chcę i Mogę Być. Jest Matką, którą jestem.

Ścieżka Doświadczeń

Ścieżka Doświadczeń to przestrzeń, w której oddajemy się praktyce wszystkich nowych umiejętności. Łączymy je ze sobą. Mieszamy. Tworzymy unikalny koktajl tego, co dla każdej z nas najważniejsze.

Na Ścieżce Doświadczeń praktykujemy to, co być może do tej pory było teorią. Otwieramy się na Nowe. Doświadczamy naszego macierzyństwa w akceptującej obecności innych matek.
Ścieżka Serca to droga do zrozumienia swojej złości, lęku, wstydu. To ścieżka pogodzenia się ze sobą.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w tej wspaniałej Wędrówce! 

Łącznie otrzymasz 10 nagrań audio relaksacji – przeszło 30 nagrań video – codzienne emaile – ćwiczenia psychoterapeutyczne – wiedzę psychologiczną – wspólną praktykę akceptacji. Z mojej strony masz zagwarantowaną obecność, uważność, wsparcie, dzielenie się moją wiedzą i akceptację.

Dołącz do Procesu Rozwojowego i Kręgu Mam. 

Jak dołączyć do Procesu Rozwojowego dla Mam?

 • WERSJA SILVERKompletny Proces Rozwojowy
 • 720ZŁ
 • – dostęp do 6 modułów procesu rozwojowego
 • – dostęp do 13 spotkań na żywo (LAJVY na grupie + Zoom)
 • – codzienny email z treścią szkolenia
 • – możliwość płatności ratalnej 6 rat po 150zł
 • GRATIS!
 • ebook „O Matko Święta!”
 • ekurs Proces Rozwojowy „O Matko Święta!” – Wersja Silver
 • WERSJA GOLDKompletny Proces Rozwojowy
  2 prywatne konsultacja Skype
 • 999 ZŁ
 • … wszystko to co w wersji STANDARD plus:
 • 2 indywidualne konsultacje via Skype
 • skrypt: konflikty między rodzicami – różne spojrzenia na rodzicielstwo
 • możliwość płatności w 6 ratach po 190zł/msc
 • GRATIS:
 • książka „O Matko Święta!” wysyłana pod polski adres
 • dostęp do szkolenia on-line „Rozwój Seksualny Małego Dziecka”
 • ekurs Proces Rozwojowy „O Matko Święta!” – Wersja Gold
 • WERSJA EXCLUSIVEKompletny Proces Rozwojowy + & Konsultacji Skype
 • 1550 ZŁ
 • wszystko to co w wersji SILVER plus:
 • – 50 minutowa konsultacja Skype po każdym module Procesu, łącznie 7 konsultacji w ramach Procesu
 • – zyskujesz moje indywidualne wsparcie w Procesie
 • – najbardziej przypominające psychoterapię rozwiązanie
 • – możliwa płatność w ratach po 280zł/msc
 • GRATIS:
 • – książka i ebook „O Matko Święta!” wysyłana na polski adres
 • – dostęp do szkolenia online „Rozwój Seksualny Małego Dziecka”
 • ekurs Proces Rozwojowy „O Matko Święta!” – Wersja Exclusive

Terminy Procesu Rozwojowego

Najbliższa edycja Procesu Rozwojowego dla Mam rusza w lutym 2021 roku!

Co mówią o pracy w Procesach Rozwojowych osoby, które już korzystały z tego typu warsztatów:

“Dziękuję! Akademia była dla mnie procesem przełomowym – uratowałam związek i rodzinę!”

“Na początku miałam obawy. Teraz dziękuję sobie, że się odważyłam.”

“Niesamowite doświadczanie! Kompetentna i ciepła prowadząca! Wahałam się długo bo myślałam czy to nie za drogo, a teraz wiem, że było warto. Tygodniowo to tyle co kawa na mieście a ilość wiedzy, ćwiczeń i zmian w moim życiu jaka zaszła jest bezcenna.”

“Z Karoliną przeszłam przez ciążę i poród, a teraz wróciłam do mojego seksualnego Ja. Dziękuję!”

Kolejne edycje rozpoczną się w następujących terminach:
– luty 2021r.
– maj 2021r.
– wrzesień 2021r.

Rezerwacja miejsca na Procesie Rozwojowym możliwa jest cały czas – w komentarzu do zamówienia proszę podać wybrany termin warsztatu. W Procesach ilość miejsc jest ograniczona dla komfortu uczestniczek.