4 sposoby na spokojne święta

4 sposoby na spokojne święta

Spokojne święta to idea fix. Wielu o tym marzy, ale tylko nielicznym się to naprawdę udaje. Spokojne święta to marzenie… ale dzisiaj opowiem Ci o tym co możesz zrobić, aby stały się bardziej prawdopodobne.

Święta często oznaczają… konflikty 😉 dzisiaj opowiem Ci o tym jak zachować spokój na święta będąc mamą (tatą), które możesz zastosować OD ZARAZ. Z tego podcastu dowiesz się o tym co sama możesz zrobić dla siebie aby te święta były przyjemniejsze niezależnie od tego co kto zrobi bądź powie!

W audycji opowiadam o:

– strefach wpływów, czyli pokazuję nad czym możesz, a nad czym nie możesz panować
– co zrobić, aby spięcia nie przeradzały się w pożary – a to umiejętność, która przydaje się nie tylko w czasie świąt
– sposobach poszerzania perspektywy i podaję przykłady ich zastosowania w czasie konwersacji
– tym jak i dlaczego właśnie tak czasem najłatwiej jest bronić swoich granic

Relaksacja w prezencie na spokojne święta!

A dodatkowo przygotowałam dla Ciebie prezent! Głęboka relaksacja, która pomoże Ci poczuć spokój i wewnętrzną wolność od cudzych opinii. Zasady korzystania z relaksacji są proste: możesz jej używać kiedy chcesz, pod warunkiem, że nie musisz pozostawać uważna. Drugie zastrzeżenie: ta relaksacja nie jest dla osób cierpiących na schizofrenię oraz chorobę dwubiegunową (CHAD).

Jeśli jesteś na mojej liście mailingowej dostałaś link do relaksacji wprost na email. Jeśli nie otrzymałaś tego maila możesz zobaczyć relaksację poniżej podcastu – uwaga! relaksacja jest do darmowego odsłuchania do końca 2019 roku 🙂

Podcast: spokojne święta

Sugerowana kolejność: najpierw posłuchaj podcastu a potem przystąp do relaksacji. Relaksację możesz powtarzać zawsze wtedy gdy czujesz taką potrzebę.

Głęboka relaksacja na spokojne święta

Życzę Ci spokojnych świąt. Poczucia wolności i radości. Niech ten czas będzie dla Ciebie momentem wytchnienia. Masz prawo zadbać o siebie, swoje granice i potrzeby. Do usłyszenia w Nowym Roku!

Comments

comments

About Author

Karolina Piotrowska

Pomagam ludziom zrelaksować się i odpocząć. W spokoju zdecydowanie łatwiej jest zauważyć jak wiele mamy powodów do radości i zadowolenia. Z wykształcenia jestem psychologiem, szczególnie interesuje mnie neuropsychologia i seksuologia. Niezwykła więź między umysłem a ciałem oraz naszymi myślami i emocjami. Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną!

Related posts

X