Wegetarianie są lepsi w łóżku

Wegetarianie są lepsi w łóżku

Jako seksuolog często rozmawiam z ludźmi o… diecie. Wcale nie żartuję. Znane porzekadło “jesteś tym co jesz” ma w sobie sporo prawdy. Niezdrowe nawyki żywieniowe przekładają się bowiem na całokształt życia, w tym na relacje w sypialni.

Okazuje się, że dieta wegetariańska, oprócz licznych korzyści zdrowotnych, ma też spore walory naprawy trudności łóżkowych. Oto dlaczego:

1. Wegetarianie jedzą afrodyzjaki – i to na co dzień!

Warzywa i owoce zawierające cynk oraz witaminy z grupy B obecne są w diecie wegetariańskiej w dużych ilościach. Są to często dokładnie te same produkty, które uznawane są za afrodyzjaki. W efekcie oznacza to, że wegetarianie dzięki odpowiedniemu odżywieniu organizmu mają dużo siły na łóżkowe igraszki.

2. Wegetarianie pachną ładniej -to naukowo udowodniony fakt!

Na zapach człowieka wpływają nie tylko bakterie obecne na skórze, ale również sposób, w jaki dana osoba się odżywia. Zapach wegetarian jest ponoć słodszy i delikatniejszy niż zapach osób jedzących mięso.

3. Wegetarianie smakują lepiej

Zapach zapachem, ale dieta wpływa również na nasz smak. Okazało się, że dieta ma wyraźny wpływ na smak spermy, ale też na smak kobiecych intymnych soków. Dieta bogata w owoce, lekkostrawna, nie zawierająca w sobie alkoholu i papierosów sprawia, że będziemy dosłownie smaczniejsi!

4. Męska rzecz – erekcja

Jedną z głównych seksuologicznych trudności u mężczyzn są zaburzenia erekcji. Winę za to w blisko 80% ponoszą schorzenia kardiologiczne. Rezygnując z tłustych mięsnych potraw, nasyconych kwasów tłuszczowych oraz słodyczy można poprawić zdrowie. Eliminując te niezdrowe składniki z diety przed wystąpieniem problemu działamy prewencyjnie!

Mniejsza ilość wegetarian cierpi na trudności z uzyskaniem i/lub utrzymaniem erekcji i jest to naukowo potwierdzony fakt!

5. Wegetarianie są sexy!

Badacze podczas obserwacji serwisów randkowych odnotowali, że kobiety wegetarianki mają o 13% większą popularność, zaś mężczyźni wegetarianie o 11%. Może to być związane z tym, że wegetarianie zwykle dbają o ciało i kojarzeni są z osobami wysportowanymi oraz posiadającymi silną wolę.
(na podstawie artykułu z portalu randkowego AYI opublikowanego 02.2014)

Więc TAK! Warto zostać VEGE 🙂

Comments

comments

About Author

Karolina Piotrowska

Pomagam ludziom zrelaksować się i odpocząć. W spokoju zdecydowanie łatwiej jest zauważyć jak wiele mamy powodów do radości i zadowolenia. Z wykształcenia jestem psychologiem, szczególnie interesuje mnie neuropsychologia i seksuologia. Niezwykła więź między umysłem a ciałem oraz naszymi myślami i emocjami. Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną!

Related posts

X